Menu
Reklamní sdělení
Vavito - dřevěné hračkyhttps://www.vavito.czKrásné dřevěné a ručně vyráběné hračky rozvíjející jemnou motoriku dítěte, kreativitu a fantazii
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.

Dekarbonizace motoru

Motor každého automobilu se časem začne zanášet karbonovými částečkami, které se nazývají úsady. Tyto úsady vznikají spalováním paliva a částečně i maziva v prostoru motoru. Úsady snižují výkon motoru a zvyšují spotřebu paliva. Odstranění těchto úsad se nazývá dekarbonizací.

Dekarbonizace - čištění motoru

Tímto se rozumí bezdemontážní čištění vnitřku motoru chemickou cestou. Jedná se o vyčíštění sací soustavy a spalovacího motoru. Tyto úsady brání průtoku vzduchu do motoru a tím dojde ke snížení množství vzduchu ve válci. Následkem tohoto procesu dochází k úbytku výkonu, zvýšení spotřeby a zvýšení emisí. Tento proces je velice pomalý a proto si ho řidič ani nepovšimne. Dohromady s tímto procesem se provádí čištění vstřikovací soustavy. U benzínových motorů se jedná o vstřikovače a u naftového motoru je to vysokotlaké čerpadlo. Dekarbonizací se odstraní problémy při startování a nepravidelný chod motoru.Obnoví se funkce vstřikovacích trysek. Při kontrole na STK nebudete mít problém z měřením emisí. Dekarbonizace výrazně prodlužuje životnost katalyzátorů a filtrů. Značně pocítíte zvýšení výkonu a snížení paliva. Tudiž tento proces dekarbonizace motoru může dosáhnout odstranění různých problémů a navrátit vašemu vozu původní elán. 

Přípravek BG

Přípravek GB je pro výplach motoru nejkvalitnější se 100% účinností. Tento přípravek zaručuje svým složením velmi silný a vysoce efektní účinek. Odstraňuje velmi rychle veškeré úsady, kaly a laky z pístních kroužků a z kompletního olejového prostoru v motoru. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru a působí během 15 minut. Pro dieselové motory je sestavené multispektrální aditivum BG-DOC, především pro systémy s filtrem pevných částic. Udržuje olejový systém motoru bez úsad a zaručuje plný výkon motoru. Radikálně snižuje tření v motoru,minimalizuje opotřebení a udržuje pod kontrolou tvorbu sazí. Je plně kompatibilní se všemi vznětovými motory. 

 

karbon_JPG_75