Navigace
Reklamní sdělení
Araven - bazar, antikvariát.https://www.araven.czRozcestník internetových obchodů slouží jako křižovatka e-shopů, s kterými spolupracujeme a kter
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.

Dekarbonizace motoru

Motor každého automobilu se časem začne zanášet karbonovými částečkami, které se nazývají úsady. Tyto úsady vznikají spalováním paliva a částečně i maziva v prostoru motoru. Úsady snižují výkon motoru a zvyšují spotřebu paliva. Odstranění těchto úsad se nazývá dekarbonizací.

Dekarbonizace - čištění motoru

Tímto se rozumí bezdemontážní čištění vnitřku motoru chemickou cestou. Jedná se o vyčíštění sací soustavy a spalovacího motoru. Tyto úsady brání průtoku vzduchu do motoru a tím dojde ke snížení množství vzduchu ve válci. Následkem tohoto procesu dochází k úbytku výkonu, zvýšení spotřeby a zvýšení emisí. Tento proces je velice pomalý a proto si ho řidič ani nepovšimne. Dohromady s tímto procesem se provádí čištění vstřikovací soustavy. U benzínových motorů se jedná o vstřikovače a u naftového motoru je to vysokotlaké čerpadlo. Dekarbonizací se odstraní problémy při startování a nepravidelný chod motoru.Obnoví se funkce vstřikovacích trysek. Při kontrole na STK nebudete mít problém z měřením emisí. Dekarbonizace výrazně prodlužuje životnost katalyzátorů a filtrů. Značně pocítíte zvýšení výkonu a snížení paliva. Tudiž tento proces dekarbonizace motoru může dosáhnout odstranění různých problémů a navrátit vašemu vozu původní elán. 

Přípravek BG

Přípravek GB je pro výplach motoru nejkvalitnější se 100% účinností. Tento přípravek zaručuje svým složením velmi silný a vysoce efektní účinek. Odstraňuje velmi rychle veškeré úsady, kaly a laky z pístních kroužků a z kompletního olejového prostoru v motoru. Plně bezpečný pro všechny kovové i nekovové součásti motoru a působí během 15 minut. Pro dieselové motory je sestavené multispektrální aditivum BG-DOC, především pro systémy s filtrem pevných částic. Udržuje olejový systém motoru bez úsad a zaručuje plný výkon motoru. Radikálně snižuje tření v motoru,minimalizuje opotřebení a udržuje pod kontrolou tvorbu sazí. Je plně kompatibilní se všemi vznětovými motory. 

 

karbon_JPG_75